Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

-Analizeaza oportunitatile de dezvoltare a site-ului. -Colaboreaza cu toate departamentele companiei. -Promovarea imaginii site-ului prin redactarea textelor si alegerea imaginilor pentru bannere, brandinguri, newslettere, advertoriale pe site-urile colaboratoare. -Redactarea newslettere catre abonatii proprii. -Promovarea magazinului online prin: organizari evenimente, concursuri, promovare pe retelele de socializare. -Administrarea magazinului online. -Social Media (Facebook,Instagram). -Cresterea traficului de vizitatori . -Administrarea platformei (urcarea si descrierea produselor noi) . -Preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor. -Cunoasterea foarte buna a produselor si serviciilor companiei. -Preluare si gestionare comenzi online. -Verificarea coletelor care urmeaza sa fie trimise clientilor. Beneficii: - Pachet salarial competitiv, bazat pe performanta ( salariu fix+ bonusuri din vanzari) - Posibilitati de promovare. - Traininguri si pregatiri sustinute de catre companie.

Cerinte

• Experienta pe o pozitie similara • Excelente abilitati de comunicare. • Persoana creativa si cu initiativa. • Intelege procesul de marketing Beneficii: - Pachet salarial competitiv, bazat pe performanta ( salariu fix+ bonusuri din vanzari) - Posibilitati de promovare. - Traininguri si pregatiri sustinute de catre companie.

5 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai