This job has expired at: 10.12.2017

Back to job search

Job details - Belgium

Job description - Belgium

Descrierea postului: • Montaj instalatii sanitare si de incalzire centrala. • Montaj instalatii noi si renovarea instalatiilor vechi. • Instalare tevi pentru cazi de baie, chiuvete, toalete si dusuri. • Instalarea si repararea obiectelor sanitare. • Verificarea corectei functionari a dispozitivelor. Va oferim: • Salariu atractiv. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Garantate 40 ore de lucru pe saptamana. • Haine de lucru si echipament pentru muncă

Requirements

Cerinţe: • Experienta de lucru pe un post similar. • Cunostinte la nivel comunicativ de limba engleza. • Capacitatea de a citi desene/planuri tehnice. • Mașina personala este un avantaj la angajare. • Independenta, precizie si constiinciozitate la locul de lucru.

Restrictions

Minimum experience level required 1 - 2 years

Required foreign languages English

1 available openings 6 people have applied