Detalii loc de munca

Descrierea jobului

2 posturi de consultant financiar in domeniul pensiilor si asigurarilor de viata la cea mai puternica companie de pe piata romaneasca si unul dintre cele mai puternice brand- uri la nivel international Contract de colaborare : venit minim brut 1500 lei Reprezinta atuuri: - experienta in domeniul asigurarilor (mai ales daca persoana detine cod RAF) - experienta in vanzari directe - experienta in domenii de activitate ce implica relationare si negociere directa cu oamenii - experienta in domenii de activitate ce implica pragatire si instruire de persona - orice fel de experienta de viata care va face un centru de influenta social Candidatul ideal: - varsta minima 25 de ani - studii medii finalizate - profil si atitudine de liber profesionist - relationeaza usor si ii face placere sa cunoasca oameni noi - stie ca pentru a avea succes e nevoie de disciplina si perseverenta - sustine cu incredere lucrurile in care crede - este genul care merge inainte, indiferent de obstacole - tine la principiile sale , indiferent cat de greu ii este

Cerinte

Responsabilitati: - promovezi serviciile si produsele financiare - identifici potentialii clienti - evaluezi nevoile financiare ale potentialilor clienti si gasesti cele mai bune solutii pentru ei - informezi permanent clientii cu noutatile financiare ce i- ar putea interesa - dezvolti permanent relatia cu clientii tai Beneficii: - venituri mari, venit minim lunar brut 1500 Lei - program de lucru flexibil - esti propriul tau sef - posibilitati de cariera nelimitate

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala