Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Suffolk

Descrierea jobului - U.K.

KREVIN recruteaza ASISTENTE GENERALISTE in Anglia. Asistentele vor lucra intr-un spital si o casa de batrani din estul Angliei, avand ca principale responsabilitati urmatoarele: - evaluarea si identificarea nevoilor pacientilor; - acordarea de asistenta necesara la standarde de inalta calitate; - monitorizarea semnalelor vitale ale pacientilor (temperatura, puls, glucoza din sange); - raportarea urgentelor si a problemelor catre asistenta de garda; - ajutarea personalului calificat in furnizarea asistentei medicale pentru ingrijirea pacientilor; - organizarea de evenimente sociale pentru pacienti; - intampinarea vizitatorilor si rezolvarea solicitarilor venite din partea acestora; - participarea la sedintele de personal si la sesiunile de training.

Cerinte

Limba straina: Engleză: Mediu - CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE LA NIVEL MEDIU - AVANSAT; - experienta minima in domeniu de 3 ani de zile si calificare ca asistent generalist; - experienta in ingrijirea persoanelor varstnice; - persoane dedicate, motivate, de incredere, organizate si care pot lucra in echipa; - persoane muncitoare, flexibile, cu un caracter calm; - atitudine pozitiva, fire empatica; - capacitatea de a realiza mai multe sarcini in acelasi timp. Alte informaţii - salariu de 1670 GBP (lire)/luna brut pentru primele 6 luni dupa care acesta va creste la 2200 GBP (lire)/luna brut; - contract de munca pe o perioada de minim 2 ani de zile; - concediu platit de 4 saptamani/an; - asistenta medicala gratuita; - instruire de specialitate si dezvoltare profesionala; - oportunitatea unui loc de munca stabil pe teritoriul Angliei. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Arata anuntul si prietenilor tai