Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ASISTENTE INGRIJIRE in Anglia. - ingrijirea persoanelor la domiciliu, 7 zile pe saptamana; - asistenta la monitorizarea si supervizarea medicamentatiei; - ajutarea pacientul pentru a se ridica si deplasa in functie de dorinta acestuia; - acordarea de asistenta pacientului pentru a lua masa; - transportarea si insotirea pacientilor la intalniri; - raportarea starii de sanatate sau situatia pacientului unui coordonator sau personal medical profesionist; - promovarea independentei pacientilor si tratarea acestora cu demnitate si respect; - pastrarea confidentialitati in orice moment; - consideratie si respect fata de cultura, religia si varsta persoanei careia i se acorda ingrijiri, dar si fata de rudele acesteia. Beneficii: - salariu: 1860 lire/luna brut; - contract de munca pe durata nedeterminata; - instruire de specialitate si dezvoltare profesionala; - oportunitatea unui loc de munca stabil pe teritoriul Angliei; - forme legale de munca. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE LA NIVEL AVANSAT; - detinere permis de conducere categoria B; - experienta in ingrijirea persoanelor varstnice constituie un avantaj; - managementul timpului si lucru in echipa; - persoane implicate, de incredere, sincere, organizate; - persoane muncitoare, flexibile si cu un caracter calm; - atitudine pozitiva.