Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CAUT : Persoane serioase, motivate, dispuse sa munceasca si sa se implice cel putin 5 ore pe saptamana in dezvoltarea pas cu pas a unei afaceri care le va asigura un viitor mai bun, o viata decenta, mai mult timp liber, mai multi prieteni, si multe alte avantaje. FM Group iti ofera oportunitatea de a- ti indeplini visele!!! Consumi produsele si ai o reducere de 40% pe fiecare produs , castigi 40% daca vinzi produsul si poti deveni partener. Domeniul de activitate al firmei: distribuirea produselor de larg consum (parfumuri, produse de ingrijire corporala, cosmetice, detergenti si bijuterii) prin vanzare directa si crearea de structuri de piata – MLM (Multi Lever – Marketing). Peste putin timp statul nu va mai putea asigura veniturile tale (salariu sau pensia)!!! E timpul pentru un plan B, adica asigurarea unui venit suplimentar!!! Alege tu in locul tau , si nu iti lasa viata in mana altora , sunt aici pentru a te ajuta , Poti valora mai mult decat crezi ! Actioneaza acum!

Cerinte

• persoane: active, intreprinzatoare, comunicative si ambitioase; • dorinta de a avea o afacere personala cu o investitie minima; • varsta peste 18 ani; • nu se cer studii; • nu se cere experienta in domeniu; • indiferent de starea sociala; • lucru cu echipa; • respectarea sistemului.