Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal pentru a munci in Anglia incepand cu luna Ianuarie 2014. Tipul muncii: Cules si impachetat flori Salarizare: 6,31 lire/ora - se plateste la fiecare sf de saptamana. Program de munca: 8 ore pe zi, 6 zile /saptamana Cazarea asigurata contra cost: 34 lire/saptamana Contractul de munca se semneaza direct cu ferma! NU PERCEPEM TAXA DE INSCRIERE!!! Munca se desfasoara afara! Inscrierile se fac pana la 06 Decembrie 2013. Va rugam sa cititi mai multe informatii despre aceste joburi aici: http://www. muncaineuropa.ro/intrebari-frecvente.html

Cerinte

ACCEPTAM DOAR CANDIDATI CARE AU MAI LUCRAT IN ANGLIA! Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: - sa fie persoane rezistente la temperaturi scazute si la munca fizica - Sa aiba indemanare, rapiditate - Experienta anterioara in ferma reprezinta avantaj Pentru aceasta pozitie nu va trebuie cunoasterea limbii engleze!!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala