Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locuri de munca in barmanite in Grecia nu necesita experienta pe un post similar; - cunostinte de limba engleza nivel mediu; - persoana sociabila, comunicativa, adaptabila. - se lucreaza pe diferite insule din Grecia (Andros, Lefkada, Mykonos, Zakynthos, Thinos, Creta, Kimolos, Rodhos, etc) - se lucreaza numai in cadrul barului. - deservire bauturi alcoolice si nealcoolice conform retetarului propriu al unitatii; - politete si profesionalism in servirea clientilor; - pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca; - dozarea judicioasa a bauturilor servite in conformitate cu retetarul aprobat; Se lucreaza in baruri mici. Plecari Rapide ! - se lucreaza 6zile/sapt, 8 ore/zi; - salariul 30 euro/zi+ tips-uri; - plata se face zilnic sau saptamanal; - se ofera cazare GRATIS; - contracte pe perioada de 3 luni cu posibilitate de prelungire;la cererea dvs - intampinarea noilor candidate in Atena; - se ofera assistenta si suport pe toata perioada sederii in Grecia de catre colaboratorii nostri. COSTURI:--300 RON TAXA PROCESARE, APLICARE SI PLECARE COMISIONUL DE 200 EURO SE RETINE DIN PRIMUL SALARIU PLECARI IMEDIATE Pentru detalii despre fisa de inscriere, participare si aplicare, trimiteti e- mail la adresa accesm.office@gmail.com Sau sa sunati la urmatoarele telefoane :Mobil : -0770.984.393-0744.972.928

Cerinte

Femei cu varste cuprinse intre 18-32 ani apte de munca clinic sanatoase fara antecedente penale cunostinte de limba engleza nivel mediu; cu si fara experienta - persoana sociabila, comunicativa, adaptabila. - deservire bauturi alcoolice si nealcoolice conform retetarului propriu al unitatii; - politete si profesionalism in servirea clientilor; - pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca; - dozarea judicioasa a bauturilor servite in conformitate cu retetarul aprobat;