Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru sezonul turistic 2013, selectam in vederea angajarii urmatoarele categorii de personal: - ospatari/ospatarite; -receptionere hotel; -cameriste -house men(activitati de curatenie, mentenanta, orice alte munci ordonate de angajator) Se ofera contract pentru perioada cuprinsa intre 1 mai -31 octombrie 2013. Alte facilitati: Se asigura cazare si masa. Programul de lucru va fi de 6 zile pe saptamana.O zi pe saptamana este libera.Zilnic se lucreaza intre 8-10 ore in functie de numarul clientilor. Salariul lunar va fi in cuantum de 764 euro+tips pentru urmatoarele posturi: ospatar/ospatarita; cameriste; house men. Persoanele interesate de oferta sunt rugate sa trimite inclusiv pe adresa de e-mail a firmei nostre CV in limba engleza insotit de o fotografie color full body de data recenta.

Cerinte

Cerinte minime obligatorii: - cunostinte avansate de limba engleza, la care se adauga cunostinte de limba rusa/daneza; -experienta de lucru pe un post similar in Romania si/sau in strainatate -disponibilitate pentru lucru in regim de program prelungit -persoane sociabile si usor adaptabile conditiilor de lucru