Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locul de munca: Sector Privat – Spital Locatia: Cairo, Egypt. Pozitii:  General Nurses  Supervisor nurses.  Assist Head Nurses .  Head nurses. Conditii de recrutare: • Obligatoriu : minimum 3 an de experienta ca asistent medical, • Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca • Motivati pentru a lucra pe o perioada indelungata in Egipt Oferta de munca: • Perioada contractului: cel putin un an de zile cu posibilitate de prelungire , 6 luni perioada de proba • Salariul :  1. Nurse with 3 years experience it starts from 1000 $ .  2. Nurse Supervisor starts from 1200 $.  3. Assistant head nurse starts from 1500 $.  4. Head nurse starts from 2000 $ • Cazare gratuita pentru personal, • Asigurare medicala, • Concediu platit 30 de zile pe an plus 10 zile zi libere legale nationale, • Bilet de avion anual DUS- INTORS platit de catre angajator, • Viza