Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza pentru Franta, Proiectant – Desenator tehnic, salariu: 1700 euro/ luna brut Descrierea postului: -proiectarea de instalatii tinand cont de: dimensiuni,buget, materialul din care va fi construita, etc; -proiectere de masini/ utilaje industriale folosite in industria alimentara si chimica; -proiecatrea de motoare/ piese/ utilaje industriale in programul Solidworks; -colaborarea cu una dintre cele mai mari fabrici din domeniul agroalimentar din nordul Frantei.

Cerinte

-studii superioare; -cunostinte de limba FRANCEZA constituie avantaj; -cunostinte de limba ENGLEZA LA UN NIVEL AVANSAT; -cunoasterea programului tehnic SOLIDWORKS (3D CAD); -experienta in domeniu de minim 7 ani; -permis de conducere categoria B; -disponibilitate de a pleca cu masina personala. Beneficii: -salarizare atractiva: 1700 euro/ luna brut; -cazare asigurata; -decontarea combustibilului pana in Franta; -profesionalismul unei echipe cu experienta; -mediu de lucru placut si foarte stimulant. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Arata anuntul si prietenilor tai