Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Posturi cu contract ca si Operator la banda in Fabrici. Avem posturi disponibile pentru impachetat produse de ingrijire personala, frumusete, farmaceutice, si posturi pentru fabrica de cablaje auto pentru montarea acestora.Nu trebuie calificare sau limba germana, indemanare si disponibilitatea de a lucra intr-un domeniu nou. Salarii europene cu asigurare medicala, se pleaca cu contract de munca semnat cu angajatorul final in 2 exemplare romana-germana plus permis de munca (Arbeitserlaubnis). Plecarile sunt organizate cu transport asigurat la sfarsitul lunii Septembrie si inceputul lunii Octombrie.

Cerinte

Limba germana nu este necesara. Indemanare. Rabdare. Cazarea si mancarea sunt suportate de patron. Persoane care nu au probleme de vedere. Disponibilitatea de a pleca in Septembrie sau Octombrie. Transport asigurat in grup organizat. Se pleaca cu contract si se face permis de munca pe durata contractului.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala