Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECARE URGENTA : -SE CAUTA 10 FEMEI,BARBATI SI CUPLURI PENTRU MUNCITORI NECALIFICATI LA FABRICA DE MEZELURI,VARSTA MAXIMA 45 ANI . -SALARIU IN MEDIU 900EURO/NET/LUNA,SE POATE ACORDA AVANS IN FIECARE SAPTAMANA 20-40 EURO (CARE SE RETRAG DIN SALARIU) . -ORARUL MUNCII 8-10 ORE/ZI,6 ZILE/SAPTAMANA. -CAZAREA 120 EURO CONTRACOST DIN SALARIU -TRANSPORTUL ROMANIA-CEHIA(PRAGA )50 EURO,IN ACESTI 50 EURO INTRA COSTUL TRANSPORTULUI SI CHELTUIELILE COMPANIEI DIN CEHIA PENTRU LOCUL DE MUNCA - MASA NU ESTE ASIGURATA. -TRANSPORTUL DE LA LOCUL DE CAZARE LA LOCUL DE MUNCA ESTE ASIGURAT DE ANGAJATOR

Cerinte

-CONTRACT DE MUNCA PE O PERIOADA DE 3 LUNI CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE.DACA ANGAJATORUL ESTE MULTUMIT DE MUNCA ANGAJATULUI,ANGAJATORUL VA PROPUNE ANGAJATULUI SA II EXTINDA DURATA CONTRACTULUI PE O PERIOADA ADITIONALA DE TIMP. -REZISTENTA LA STRESS,TOLERANTA,ONESTITATE. TRIMITETI ADEVERINTA MEDICALA CLINIC SANATOS PENTRU A LUCRA IN ALIMENTATIE PUBLICA SI CV+FOTO LA ADRESA DE EMAIL,TEL/. TAXA DE CONSULTANTA: - 250 LEI LA DEPUNEREA DOSARULUI SI TOTODATA DATA PLECARI.