Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Iasi

Descrierea jobului - România

KREVIN recruteaza INGINER SERVICE UTILAJE in Iasi. Recrutam pentru clientul nostru Inginer Service de intretinere si reparatii utilaje pentru constructii care va avea urmatoarele sarcini: - asigurarea mentenantei si reparatiilor pentru diverse utilaje: nacele, platforme, stivuitoare, minimacarale, motogeneratoare, turnuri de iluminat, motopompe, etc.; - receptionarea utilajelor in service si evaluarea acestora; - intocmirea necesarului de piese pentru efectuarea reparatiilor; - testarea utilajelor la iesirea din service; - completarea fiselor si a proceselor verbale necesare, intocmirea devizelor, facturari, incasari; - realizarea de rapoarte de activitate. Beneficii: - salariu negociabil in functie de competente; - masina, laptop si telefon de serviciu. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- studii superioare finalizate (specializarea mecanica/hidraulica/electrica); - experienta minima de 3 ani pe un post similar; - cunoasterea limbii engleze la nivel mediu-avansat; - cunostinte medii de operare PC: MS Office, Internet; - permis de conducere, categoria B; - detinerea autorizatiei ISCIR RSVTI – stivuitorist reprezinta un avantaj; - capacitate de rezolvare a problemelor si de luare a deciziilor; - disponibilitate la deplasari in orasele din nord-estul Romaniei; - asumarea raspunderii; - persoana adaptabila si autonoma; - initiativa si disponibilitate pentru munca fizica.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Arata anuntul si prietenilor tai