Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza INGINER SERVICE UTILAJE in Iasi. Recrutam pentru clientul nostru Inginer Service de intretinere si reparatii utilaje pentru constructii care va avea urmatoarele sarcini: - asigurarea mentenantei si reparatiilor pentru diverse utilaje: nacele, platforme, stivuitoare, minimacarale, motogeneratoare, turnuri de iluminat, motopompe, etc.; - receptionarea utilajelor in service si evaluarea acestora; - intocmirea necesarului de piese pentru efectuarea reparatiilor; - testarea utilajelor la iesirea din service; - completarea fiselor si a proceselor verbale necesare, intocmirea devizelor, facturari, incasari; - realizarea de rapoarte de activitate. Beneficii: - salariu negociabil in functie de competente; - masina, laptop si telefon de serviciu. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- studii superioare finalizate (specializarea mecanica/hidraulica/electrica); - experienta minima de 3 ani pe un post similar; - cunoasterea limbii engleze la nivel mediu-avansat; - cunostinte medii de operare PC: MS Office, Internet; - permis de conducere, categoria B; - detinerea autorizatiei ISCIR RSVTI – stivuitorist reprezinta un avantaj; - capacitate de rezolvare a problemelor si de luare a deciziilor; - disponibilitate la deplasari in orasele din nord-estul Romaniei; - asumarea raspunderii; - persoana adaptabila si autonoma; - initiativa si disponibilitate pentru munca fizica.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate