Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza INSTALATORI in Franta. Pentru clientul nostru din Franta, cautam doi instalatori responsabili si muncitori cu disponibilitate imediata de plecare, care vor avea urmatoarele atributii: - montarea instalatiei sanitare, termice si de gaz; - montarea retelei de tevi, se va lucra cu toate tipurile de tevi; - instalarea ghenelor de ventilatie VMC; - asumarea raspunderii privind calitatea lucrarilor efectuate, se doreste calitate foarte buna. Se ofera: - salarizare 1800 euro/luna brut; - cazare si transport; - posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU; - experienta necesara in domeniul instalatiilor, preferabil in strainatate; - abilitati de citire si interpretare planuri tehnice; - persoana muncitoare si competenta in domeniul instalatiilor sanitare; - experienta in montarea ghenelor de ventilatie; - permis de conducere categoria B; - abilitatea de a lucra in echipa; - atentie, seriozitatea si dorinta de munca.