Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - -

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza INSTALATORI in Franta. Pentru clientul nostru din Franta, cautam doi instalatori responsabili si muncitori cu disponibilitate imediata de plecare, care vor avea urmatoarele atributii: - montarea instalatiei sanitare, termice si de gaz; - montarea retelei de tevi, se va lucra cu toate tipurile de tevi; - instalarea ghenelor de ventilatie VMC; - asumarea raspunderii privind calitatea lucrarilor efectuate, se doreste calitate foarte buna. Se ofera: - salarizare 1800 euro/luna brut; - cazare si transport; - posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU; - experienta necesara in domeniul instalatiilor, preferabil in strainatate; - abilitati de citire si interpretare planuri tehnice; - persoana muncitoare si competenta in domeniul instalatiilor sanitare; - experienta in montarea ghenelor de ventilatie; - permis de conducere categoria B; - abilitatea de a lucra in echipa; - atentie, seriozitatea si dorinta de munca.

Arata anuntul si prietenilor tai