Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Septerra Recruitment selecteaza pentru compania parteneră din Marea Britanie personal ingrijire pentru cămine de bătrâni. Beneficii: - înscrierea la un curs NVQ și câştigarea unei diplome recunoscute internaţional -obținerea Yellow Cardului -salariul este de minim 1000 lire sterline pe lună (cel puţin 6,19 lire sterline pe oră) -perioada de angajare şi şcolarizare este de un an -după un an de la obținerea Yellow Cardului în Marea Britanie puteţi aplica pentru Blue Card şi veţi avea acces neîngrădit pe piaţa muncii în condiţii egale cu un cetăţean britanic -perfecţionarea limbii engleze Costurile programului sunt: -260 lire sterline pentru procesarea actelor în vederea obținerii permisului Yellow Card –achitați către compania din Marea Britanie -300 RON întocmire dosar-catre agenția din România -900 RON la primirea ofertei ferme de la caminul de batrani din Marea Britanie -către agenția din România -7 rate lunare a câte 200 de lire în Marea Britanie după începerea activității -către compania din Marea Britanie

Cerinte

- experienţa în domeniu nu este necesară, dar constituie un avantaj - absolventă de şcoală profesională, liceu sau facultate - cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu - persoană prezentabilă, sănătoasă, fără cazier, fire calmă şi echilibrată

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala