Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECARI URGENTE PENTRU 6 MUNCITORI LA IZOLATII ACOPERIS,PENTRU MUNCITORI CU CERTIFICAT DE INREGISTRARE DE LA REGISTRUL COMERTULUI CA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA,(P.F.A)ACTIVITATE PRINCIPALA CONSTRUCTII ,CEI CARE NU AU SI DORESC SA PLECE TREBUIE SA DETINA ACEAST CERTIFICAT CARE SE ELIBEREAZA DE CATRE REGISTRU COMERTULUI DIN LOCALITATEA DE RESEDINTA A SOLICITANTULUI,SAU DETINATORI DE GbR-GERMANIA VALABIL. SE PLATESTE 1,5Euro/metru patrat. CAZAREA ESTE ASIGURATA CONTRACOST SI SE RETINE DIN PLATA PRIMITA IN GERMANIA. TRANSPORTUL DE LA LOCUL DE CAZARE LA LOCUL DE MUNCA REVINE IN SARCINA PERSOANEI FIZICE AUTORIZATE .

Cerinte

-MASA NU ESTE ASIGURATA. -MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL BANI DE MASA,(NU SE ACORDA AVANS)PENTRU PRIMA LUNA DE MUNCA PANA LA PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA . MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL HAINE DE LUCRU(SALOPETA , CASCA, BOCANCI DE SANTIER) -ASIGURAREA MEDICALA SI PROTECTIA MUNCII DE SANTIER REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI. -TRANSPORTUL DIN ROMANIA-GERMANIA REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI. TAXA CONSULTANTA SE ACHITA ASTFEL: -500 LEI IN MOMENTUL DEPUNERI DOSARULUI SI SEMNARII CONTRACTULUI PARTENERULUI GERMAN TOTODATA SI DATA PLECARI. -200 EURO DIN PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA TRIMITETI CV+FOTO la adresa de e-mail