Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MACELARI in Bucuresti. Cautam 2 macelari pentru unul dintre clientii nostri cu o vasta experienta in domeniu, care vor avea ca sarcini: - transarea si portionarea carnii si a produselor din carne; - programarea taierilor zilnice; - prelucrarea finala a carcaselor de carne; - depozitarea si conservarea produselor in vederea livrarii; - pregatirea carnii si a produselor de abator in vederea livrarii; - utilizarea corecta a aparatelor de lucru. Beneficii: - salariu: 2000 Lei brut/luna; - contractul pe perioada nedeterminata. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta relevanta in meseria de macelar; - studii medii finalizate cu bacalaureat; - curs de calificare in domeniu finalizat cu atestat; - cazier judiciar curat; - indemanare si conditie fizica; - persoane muncitoare si serioase.