Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal de gen feminin, pentru menaj sau ingrijire batrani la familii in Italia. - salarizare intre 600-700 euro net/luna - cazare si masa asigurate gratuit in casa la familie - Contractul este pe o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire Plecare imediata, fara preferinte de zona/locatie. Comisione: Comisioane: Taxa interviu 100 lei(se achita dupa discutia telefonica cu partea Italiana la sediul nostru). Daca nu va puteti deplasa la sediul nostru, taxa de interviu se va achita inaintea sustinerii interviului, iar interviul va avea loc in aceeasi zi. Se poate face o teleconferinta pe skype (dvs, noi si partea italiana). Cost mediere: 125 euro(se achita la semnarea contractului de mediere,dupa discutia directa cu partea italiana,moment in care primiti toate datele de contact cu partea italiana/agentia partenera) Comisionul agentiei partenere: 300 euro(se achita in momentul in care persoana selectata ajunge in Italia, la semnarea contractului cu partea Italiana). Nu se achita nici un comision decat dupa discutia telefonica cu partea Italiana si numai daca candidata accepta oferta pe care acesta i-o face.

Cerinte

Comisione: - se accepta si fara limba italiana, dar poate fi un avantaj daca aveti cunostiinte de italiana - varsta admisa 25-50 ani maxim - sanatos, apt de munca, fara cazier - disponibilitate de plecare rapida