Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam operator pentru introducerea datelor pentru o societate din Luxemburg cu domeniu de activitate in instalatii de energie regenerabila, acesta isi va desfasura activitatea la domiciliu si va avea ca atributii: • constituirea unei baze de date cu produsele de vanzare ale societatii; • introducerea codurilor pentru produsele pe care compania le vinde intr-un software; • produsele pot fi in limba germana/ franceza si engleza, dar nu este obligatorie cunoasterea limbii germane; • traducerea in limba franceza a produselor de pe site-urile fabricantilor respectivi. Beneficii: • salarizarea: 1800 LEI brut / luna; • posibilitatea unui contract pe perioada de lunga durata. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

• cunostinte solide de Open Office, utilizarea internetului, a browserelor si a e-mailului; • constituie un avantaj cunostinte despre sistemele de incalzire, acesta fiind domeniul de activitate al companiei; • cunostinte de limba franceza si limba engleza la un nivel mediu; •cunsotinte de limba germana constituie un avantaj; • persoana sa fie disponibila sa lucreze la domiciliu si sa aiba o buna conexiune la internet si un calculator performant; • abilitatea de a lucra independent; • capacitatea de a intelege cerintele utilizatorilor si de a livra un produs de inalta calitate; • persoana organizata, serioasa, proactiva si cu initiativa.