Acest anunt a expirat la data: 24.03.2014

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Personal pentru Cameriste menaj,pensiuni, hoteluri,-ingrijire batrani la domiciliu, si ,benzinarii Italia Femei pentru cameriste menaj--cu varste intre 18-45 ani Femei pentru ingrijire batrani la domiciliu cu varste intre 35-55 ani Personal benzinarii/spalatorii auto cu varste intre 20-40 ani Salarii incepand cu 600 euro net in mana Cazare si masa asigurata de angajator Contract 3-6 luni cu posibilitate de prelungire Plecari saptamanale Limba italiana nu este obligatorie dar constituie un avantaj

Cerinte

Personal pentru Cameriste menaj,pensiuni, hoteluri,-ingrijire batrani la domiciliu, si ,benzinarii Italia Femei pentru cameriste menaj--cu varste intre 18-45 ani Femei pentru ingrijire batrani la domiciliu cu varste intre 35-55 ani Personal benzinarii/spalatorii auto cu varste intre 20-40 ani Salarii incepand cu 600 euro net in mana Cazare si masa asigurata de angajator Contract 3-6 luni cu posibilitate de prelungire Plecari saptamanale Limba italiana nu este obligatorie dar constituie un avantaj