Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN angajeaza REPREZENTANT VANZARI DIRECTE. Cautam o persoana pasionata de domeniul vanzarilor pentru agentia noastra din Bucuresti care se va ocupa de atragerea clientilor prin indeplinirea urmatoarelor responsabilitati: - administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti; - prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor companiei; - consolidarea relatiilor comerciale cu clientii companiei; - identificarea serviciului potrivit pentru client, stabilirea pretului si finalizarea procesului de vanzare; - participarea la negocieri, intocmirea, monitorizarea derularii si finalizarii contractelor; - monitorizarea continua a pietei de profil; - realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit; - realizarea rapoartelor de activitate. Beneficii: - salariu fix si comision din cifra de afaceri; - oportunitati de dezvoltare profesionala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta de 2-3 ani in vanzari servicii B2B (cunoasterea de strategii de vanzare, de comunicare si negociere cu societati comerciale); - studii superioare finalizate; - cunostinte de operare PC: Outlook, Word, Excel, Internet; - persoana responsabila si cu abilitati de adoptare a deciziilor; - abilitati foarte bune de comunicare si negociere; - capacitate de asimilare rapida a noilor informatii; - orientare catre rezultat si rezolvarea problemelor.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate