Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SEFI DE ECHIPA PLATFORMA LOGISTICA in Franta. - coordonarea echipei (12-20 de persoane) eficient si orientat pe rezultate; - imbunatatirea indicatorilor de performanta a echipei; - efectuarea unui audit organizational si metodic complet; - oferirea de asistenta membrilor echipei in abordarile lor calitative si cantitative; - gestionarea suprafetei de lucru de aproximativ 2000 m2 pe o platforma logistica; - asigurarea monitorizarii periodice a planurilor de actiune; - participarea periodica la intalnirile si grupurile de lucru organizate de client. Beneficii: - salarizare in functie de experienta, poate ajunge pana la 3800 euro/luna brut; - cazare si diurna asigurate; - transport international asigurat; - masina de serviciu, laptop, telefon; - training pe o perioada de 3 luni in Franta; - posibilitatea unui contract pe o perioada nedeterminata. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA FRANCEZA; - studii tehnice superioare; - minim 2 ani experienta in managementul unei echipe de productie (minim 10 persoane); - experienta de lucru intr-un mediu international; - experienta de lucru pe teren si disponibilitate la deplasari; - permis de conducere categoria B; - orientare catre rezultat si solutionarea problemelor; - cunoastere foarte buna a retelei de distributie; - abilitatea de a analiza datele economice; - capacitate de a lucra sub presiune; - abilitati de leadership; - persoana dinamica, motivata, analitica, cu initiativa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate