Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza STRUNGARI in Liege, Belgia. Cautam 4 persoane pentru strung vertical si strung orizontal pentru lucrul intr-o fabrica din Liege, Belgia, care vor avea urmatoarele atributii: - executarea pieselor de dimensiuni mici si mari; - executarea de piese unicat conform planului tehnic; - utilizarea tuturor echipamentelor puse la dispozitie; - identificarea materialului daca este in perioada de valabilitate a calibrarii; - lucrul cu strung vertical sau strung orizontal, in functie de piese. Beneficii: - cazarea si transportul intern sunt asigurate; - salariul este de 1800 euro/luna brut; - posibilitatea cresterii salariului in functie de numarul de ore suplimentare; - contractul pe perioada nedeterminata. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta relevanta in meseria de strungar; - experienta de lucru pe piese de dimenisiuni mici si mari, dar si piese unicat; - citirea schitei/ a planului pentru a putea executa piese unice dupa acesta; - cunostintele de limba franceza reprezinta un avantaj; - permisul de conducere, categoria B, reprezinta un avantaj.