Detalii loc de munca

Descrierea jobului

FIRMA GERMANA CAUTA SUDORI WIG 141 SUPER 304 VM 12 ,und einige evtl7Crome,sudura cazane . SE OFERA 10 EURO /NET /ORA LUCRATA ,CAZAREA SI TRANSPORTUL DE LA CAZARE LA LOCUL DE MUNCA SI INAPOI . DURATA LUCRARI ESTE DE 18 LUNI.DUPA 6-8 SAPTAMANI LUCRATE EFECTIV SE POATE PLECA ACASA O SAPTAMANA. PENTRU CEI CARE NU DETIN AUTORIZATIE TUV EN287-1 141,SE POATE OBTINE SI IN SLOVENIA SI COSTA 250 EURO SI SE RETIN DIN PLATA . SE DA PROBA DE LUCRU-TESTUL ,,SKILL'' IN SLOVENIA LA MARIBOR CINE TRECE PROBA RAMANE SI INCEPE LUCRU SI I SE DECONDEAZA TRANSPORTUL DIN ROMANIA -SLOVENIA IN VALOARE DE 100EURO,CINE NU TRECE PROBA SE INTOARCE INAPOI PE CHELTUIALA PROPRIE . SE POT PREZENTA LA PROBA DE LUCRU SUDORI CE DETIN P.F.A.(PERSOANA FIZICA AUTORIZATA) IN ROMANIA,INTREPRINDERE INDIVIDUALA (I.I)FIRME CU PROPRII SALARIATI(S.R.L.),SAU GbR-GERMANIA. MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL BANI DE MASA,(NU SE ACORDA AVANS)PENTRU PRIMA LUNA DE MUNCA PANA LA PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE.

Cerinte

TAXA CONSULTANTA SE ACHITA ASTFEL: -120 EURO INAINTE DE A INTRA LA PROBA DE LUCRU. PENTRU CINE TRECE PROBA DE LUCRU I SE ELIBEREAZA CHITANTA SI FACTURA FISCALA AFERENTA SUMEI PLATITE. PENTRU CEI CARE NU TREC PROBA DE LUCRU LI SE INAPOIAZA SUMA DE 120 EURO. -200 EURO DIN PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE DE LA PARTENERUL GERMAN. DOCUMENTE NECESARE : -ACT DE CALIFICARE -CAZIER -B.I./C.I. -AUTORIZATIE P.F.A,I.I.,S.R.L. -CV.IN LIMBA ROMANA -TOATE ACESTE DOCUMENTE TREBUIESC TRIMISE INAINTE DE SUSTINEREA PROBEI DE LUCRU, PE ADRESA DE EMAIL SAU Tel/Fax