Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOBS AUTHENTIC RECRUTEAZA PENTRU VASE DE CROAZIERA: CABIN STEWARD CERINTE: -LIMBA ENGLEZA NECESARA LA NIVEL CONVERSATIONAL -VARSTA CUPRINSA INTRE 20-40 ANI -ABSOLVENTI DE LICEU -MINIM 1 AN EXPERIENTA IN DOMENIU !!! SALARIILE SUNT CUPRINSE INTRE 1150-1500 EURO/LUNA !!! ASTEPTAM INTERESUL DVS,IAR PENTRU A PUTEA PARTICIPA LA PRESELECTIE,AGENTIA NOASTRA VA V-A TRIMITE PE MAIL UN FORMULAR TIP DE CV,PE CARE TREBUIE SA-L COMPLETATI CU CAT MAI MULTE DATE LEGATE DE EXPERIENTA ACUMULATA SI LA CARE SA ATASATI O FOTO FULL BODY TINUTA DECENTA. COMISIONUL AGENTIEI NOASTRE ESTE ZERO !!! MULT SUCCES !

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala