Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTACRED ALI SRL, angajeaza secretar ( secretara) pentru biroul firmei din Tulcea, str.Isaccei, nr. 73, bloc Parc 1 A, sc.A, parter. Atributiile postului: -primire si procesare( inregistrare si indosariere) corespondenta; -tehnoredactare documente; -publicare anunturi pe site-urile specializate pentru oferte de munca; -traduceri documente si corespondenta in si din limbile engleza/italiana; -mentinerea permanenta a legaturii cu clientii persoane fizice si juridice; -mentinerea contactului cu aplicantii la ofertele de munca initiate de companie; -indosariere si arhivare documente; -redactare corespondenta de afaceri in limbile engleza si italiana; -primire si expediere corespondenta comerciala prin fax si e-mail -respectarea indicatiilor si indrumarilor managerului.

Cerinte

Sunt eligibile persoanele active, dinamice , cu un ascutit simt al observatiei si detaliilor, persoane care invata " din mers" , ordonate si care se adapteaza usor oricarei situatii neprevazute. Se accepta persoane care au experienta in munca de secretariat, bune cunoscatoare ale limbilor engleza si italiana, apte sa poarte o conversatie telefonica fluenta. Angajarea se realizeaza pe baza de interviu onest si cu evaluarea rezultatelor obtinute cu prilejul selectiei. Toti aplicantii au sanse egale. Se accepta doar candidati din Tulcea.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale