Acest anunt a expirat la data: 25.02.2015

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam doamne/domnisoare cu varsta intre 25-55 ani pentru ocuparea locurilor de badante disponibile incepand cu data de 9 decembrie 2013. Angajarea se face prin cooperativa din Padova pentru minim 12 luni. Sunt acceptate doar persoanele care vorbesc limba italiana nivel mediu/avansat si care vor promova testul de limba italiana. Se asigura cazare si masa gratuit, dar si salariu motivant: pana in 850 euro lunar pentru ingrijirea unui singur batran, 950 euro lunar daca veti ingriji doi batrani. Aplicati acum! Locuri limitate!

Cerinte

Cautam doamne/domnisoare cu varsta intre 25-55 ani pentru ocuparea locurilor de badante disponibile incepand cu data de 9 decembrie 2013. Angajarea se face prin cooperativa din Padova pentru minim 12 luni. Sunt acceptate doar persoanele care vorbesc limba italiana nivel mediu/avansat si care vor promova testul de limba italiana. Se asigura cazare si masa gratuit, dar si salariu motivant: pana in 850 euro lunar pentru ingrijirea unui singur batran, 950 euro lunar daca veti ingriji doi batrani. Aplicati acum! Locuri limitate!