Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam un bucatar profesionist, cu experienta si certificat de calificare, pentru ocuparea unui post vacant la un restaurant din Cipru, Mandria village, zona Paphos. Atributii: va realiza preparate din peste, meniuri specifice restaurantului. Contractul se va semna in Romania dar se va supune exigentelor legislatiei cipriote.Durata contractuala minima 6 luni, cu posibilitate de prelungire. Se ofera: cazare si masa gratuite, salariu lunar net 700 euro. Program de lucru zilnic 8-10 ore, o zi libera pe saptamana. Candidatii interesati de oferta sunt rugati sa trimita CV in limba engleza detaliat insotit de fotografie color recenta full body(preferabil cu produse culinare realizate la locul de munca)inclusiv la adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea postului: -experienta pe post similar -certificat de calificare -cunostinte de limba engleza/greaca nivel conversational -adaptabilitate la conditiile de munca si exigentele angajatorului -disponibilitate pentru munca in regim de program prelungit(ultimil client) - comportament civilizat la locul de munca