Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam bucatar sef cu experienta pentru lucru in restaurantul unui hotel din Pedulas. Conditiile ofertei: Se va ocupa de meniurile restaurantului, va coordona activitatea personalului din subordine, va mentine legatura cu staff-ul hotelului. Programul de lucru in sezonul turistic nu include acordarea de zile libere.Programul de lucru este de 10-12 ore zilnic. Salariul se plateste lunar, cuantumul acestuia fiind de 800-900 euro net.Angajatorul ofera gratuit cazare si masa, plateste asigurarile sociale.

Cerinte

Cerinte obligatorii: -experienta in domeniu, cunostinte de bucatarie internationala, aptitudinea de a invata " din mers" meniuri specifice bucatariei cipriote -cunostinte de limba engleza si/sau greaca, necesare pentru realizarea sarcinilor de serviciu -adaptabilitate, reactii rapide, disponibilitate pentru munca in conditii de stress, program prelungit, mediu multicultural.