Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societate comerciala angajeaza cazangii vorbitori ai limbii franceze nivel mediu/avansat. Conditiile ofertei: -Misiune de lucru pentru o perioada initiala de 4 luni, posibilitate de prelungire.Misiunea va incepe pe data de 10.07.2013 pentru primii primii 5 angajati). Se asigura:cazare, transport dus-intors, transport local. Salariu lunar: 1650-1700 euro net/luna. Atributiile implica executarea tuturor activitatilor necesare confectionarii cazanelor: -decupare -darea formei cazanului utilizand presa -gaurire -ansamblare -sudare -finisare Materialul utilizat este inoxul.Pentru confectionarea cazanelor se va utiliza sudura TIG(uneori si MIG);lucrarile se executa in intregime manual.La sudura se va folos sarma specifica sudurii in inox(304L si 316/316L).Cuvele rezultate pot ajunge la 5 metri diametru. Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate sa aplice cu CV in limba franceza pe adresa de e-mail a firmei noastre.Se vor atasa inclusiv fotografii ale lucrarilor executate. Doar candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati.

Cerinte

Cerinte minimale pentru ocuparea posturilor: - experienta pe post similar in Romania si/sau in strainatate de minim 5 ani; -calificare profesionala corespunzatoare postului -experienta in utilizarea echipamentelor specifice(presa universala) - cunostinte solide de limba franceza(nivel mediu/avansat) -disponibilitate pentru plecare rapida -bani de buzunar pana la primul salariu(aprox 200 euro).