Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem o firma cu peste 20 de ani de experienta pe piata internationala. Dorim sa infiintam, impreuna cu unul din colaboratorii nostri, o fabrica de tamplarie aluminiu in Adjud, jud Vrancea. Pt aceasta avem nevoie urgent de 3 specialisti in confectionare tamplarie aluminiu si un sef de atelier. Avantaje: Cunoscatori ai limbii franceze; Experienta in confectionarea tamplariei marca Reynaers. Cerinte: Locuinta in judetul Vrancea sau Bacau si disponibilitate in schimbarea domiciliului sau delegatie,daca locuiesc in alte judete. Oferim trainning de min 3 luniin Belgia, incepand cu 15 Mai si pachet salarial f interesant, in functie de calificari. Cautam si instalatori sanitari pt Belgia cu experienta internationala. Multumim in avans pentru raspunsul dv rapid!