Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru lucru in strainatate-Marea Britanie- o doamna dispusa sa presteze urmatoarele activitati pentru un circ: -munca la casierie(vanzare bilete pentru spectacole) -ajuta la montarea scaunelor in sala de spectacole, ajuta la diverse munci conform solicitarii sefilor ierarhici. Contractul expira la finele sezonului de spectacole(luna noiembrie).Plecarile la post sunt urgente si garantate! Se asigura cazare gratuita, in rulote de circ, dar nu se asigura masa gratuit.Salariul este in cuantum de 150GPB/saptamana. Angajatorul suporta costul transportului doar pentru biletul de intoarcere in Romania, la finele contractului.Persoanele care parasesc locul de munca anterior expirarii duratei contractuale nu beneficiaza de aceasta facilitate. Programul de lucru nu este fix, ci depinde de modul de organizare a spectacolelor, la fel ziua libera. Persoanele care sunt realmente interesate de oferta sunt rugate sa aplice cu CV inclusiv la adresa de e-mail a societatii.

Cerinte

Cerinte minime obligatorii: - doamne/domnisoare cu prezenta agreabila, sociabile, cu un comportament civilizat fata de clienti(spectatori) -cunostinte de limba engleza nivel conversational-spre nivel mediu -adaptabilitate la conditiile specifice de munca -disponibilitate pentru program de munca flexibil