Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - diverse localitati

Descrierea jobului - Germania

SC RENTACRED ALI SRL, agentie de plasare acreditata recruteaza muncitori necalificati pentru circuri din Germania. Muncitorii vor presta diverse activitati specifice , spre exemplu: -curatenie la animale -vanzare bilete -montare/demontare circ orice alte activitati sunt necesare in functie de indicatiile conducerii. Cazarea se asigura in rulote de circ. Se vor incheia contracte de minim 6 luni existand posibilitatea prelungirii acestora. Se munceste intreaga saptamana: 7 zile/7 , cu program prelungit, functie de nevoile circului. Se vor plati asigurarile sociale/medicale. Salariul se va plati saptamanal: 150 euro/saptamana. Nu se asigura masa gratuita si nu se deconteaza transportul pana in Germania. Alte detalii privind conditiile de inscriere( participare la program) veti afla accesand site-ul firmei: www.rentacred.webs.com

Cerinte

Pot aplica toti candidatii care indeplinesc cumulativ urmatoarele cerinte: -sunt apti din punct de vedere medical pentru a desfasura activitati ce necesita un efort fizic deosebit; -vorbesc cel putin la nivel conversational limba engleza( cunostintele de limba germana constituie un avantaj) -nu au interdictii judecatoresti ( pentru a parasi localitatea, tara)

Arata anuntul si prietenilor tai