Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Aquara

Descrierea jobului - Italia

Recrutam pentru firma italiana doi drujbisti, cu experienta de lucru pe post similar. Se ofera de lucru pentru perioada nedeterminata, cu perioada de proba de 3 luni maxim.Solicitantii trebuie sa aiba cunostinte avansate de manuire a motofierastraului(drujba). Atributii: Curatat pomii in livezi, taiat arborii uscati sau neroditori, etc. Se va lucra cu urmatorul program: zilnic intre 8 si 12 ore.Ziua libera se acorda in functie de programul si exigentele lucrarilor ce vor fi executate. Angajatorul asigura cazare contra cost.Nu se asigura masa gratuit. Salariul platit pentru acest post: 30 euro/zi. Candidatii interesati de aceasta oferta sunt rugati sa trimita CV inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea posturilor: -persoane cu experienta si pricepere la manuirea motofierastraului, care au mai muncit pe post similar -adaptabilitate la conditiile de lucru si cerintele angajatorilor -disponibilitate pentru lucru in regim de program flexibil si sau/prelungit -rezistenta la efort fizic de lunga durata

Arata anuntul si prietenilor tai