Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam un numar de 25 de sudori specializati in sudura electrica in mediu de gaz protector- dioxid de carbon sau Corgon. Se va lucra in sectii de productie, santier naval Tulcea. Angajarea se va realiza dupa promovarea probei de lucru. Beneficii: -salariu motivant, functie de performanta -cazare si trei mese zilnic pentru cei care nu au domiciliu/resedinta in Tulcea -alocatie de hrana -sporuri salariale Norma de lucru: 8 ore/zi.Posibil munca in 3 schimburi. Daca sunteti interesati asteptam aplicatia dvs inclusiv pe adresa de e-mail.Aplicatia va cuprinde: CV in limba romana si copii dupa certificat de calificare, respectiv dovada autorizarii.Relatii suplimentare puteti obtine telefonic sau la sediul firmei.

Cerinte

Conditii obligatorii: -experienta minima 3 ani - curs de calificare absolvit - autorizare pentru sudura cap la cap in pozitie verticala si peste cap.Autorizatia trebuie sa fie eliberata de catre Registrul Naval sau alta autoritate in materie. Cunostintele de limba engleza constituie avantaj.