Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Corfu

Descrierea jobului - Grecia

RENTA CRED-H.R.AGENCY recruteaza doua doamne/domnisoare pentru ocuparea posturilor vacante de vanzator asistent intr-un magazin in care se comercializeaza aur. Contractul se va incheia pentru o perioada determinata, de 6 luni. Atributiile postului: -receptie marfa conform facturilor; -pregatire marfa pentru a fi expediata clientilor; -aranjarea produselor pe rafturi, fara a deteriora marfa; -marcheza preturile pe toate produsele etalate la raft; -confirma cantitativ comanda clientului(pentru facturare); -verifica periodic stocul de marfa; -informeaza clientii referitor la calitatile,utilitatea, etc produsului; -impacheteaza produsele comercializate; - elibereaza bonuri de casa; -propune clientilor noi produse; -mentine curatenia la locul de munca. Programul de munca este: zilnic, 8-10 ore, fara zi libera. Salariul se plateste lunar, in cuantu, de 750 euro.Se asigura cazare si masa gratuite.

Cerinte

Sunt acceptate doar candidatele care intrunesc urmatoarele conditii: -doamne/domnisoare, avand varsta pana in 27 ani, foarte bune cunoscatoare ale limbii engleze, persoane comunicative, rezistente la munca in conditii de program prelungit. Experienta in vanzari este necesara.

Arata anuntul si prietenilor tai