Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY recruteaza doua doamne/domnisoare pentru ocuparea posturilor vacante de vanzator asistent intr-un magazin in care se comercializeaza aur. Contractul se va incheia pentru o perioada determinata, de 6 luni. Atributiile postului: -receptie marfa conform facturilor; -pregatire marfa pentru a fi expediata clientilor; -aranjarea produselor pe rafturi, fara a deteriora marfa; -marcheza preturile pe toate produsele etalate la raft; -confirma cantitativ comanda clientului(pentru facturare); -verifica periodic stocul de marfa; -informeaza clientii referitor la calitatile,utilitatea, etc produsului; -impacheteaza produsele comercializate; - elibereaza bonuri de casa; -propune clientilor noi produse; -mentine curatenia la locul de munca. Programul de munca este: zilnic, 8-10 ore, fara zi libera. Salariul se plateste lunar, in cuantu, de 750 euro.Se asigura cazare si masa gratuite.

Cerinte

Sunt acceptate doar candidatele care intrunesc urmatoarele conditii: -doamne/domnisoare, avand varsta pana in 27 ani, foarte bune cunoscatoare ale limbii engleze, persoane comunicative, rezistente la munca in conditii de program prelungit. Experienta in vanzari este necesara.