Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal cu sau fara experienta pentru locuri de munca pe vase de croaziera pentru urmatoarele pozitii:waiter,asst.waiter,bar waiter/ss,front desk office,cashless,excursion desk,housekeeping,buffet attendant,photograf,shop celler.Contractele sunt pe o perioada de 8 luni cu posibilitate de prelungire.Se asigura cazare,masa,asigurare medicala,transport,salarii atractive plus bonusuri in functie de experienta,posibilitatea de a lucra in cadrul companiei pe termen lung.

Cerinte

Varsta minima 18 ani,limba germana si engleza nivel mediu.Va rugam sa nu aplicati daca nu detineti cunostinte de limba germana si engleza.Cunoasterea altei limbi de circulatie internationala si experienta anterioara pe vasele de croaziera constituie un avantaj.Interviurile au loc intre 15-25 ianuarie la sediul nostru din Constanta direct cu angajatorul,plecarile au loc incepand cu luna februarie si continua pe tot parcursul anului.