Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

1st Cook ( Bucatar primar) - Vas de Croaziera -Contract: 6 luni. -Locatia: international. -Cazare asigurata (cabina). - Mancare asigurata. -Transport asigurat. -Asigurare sociala. -Salariu atractiv. Se cere: -Calificare Bucatar -Experienta in bucatarie hotel-restaurant. -Competența și experiența de a conduce o echipa. -Cunostinte de baza in Sanatate & Igiena, Siguranta Alimentara. - Limba germana nivel mediu-avansat. -Limba engleza nivel mediu. Aplicati cu CV-ul in limba engleza plus poza pe adresa de email

Cerinte

1st Cook ( Bucatar primar) - Vas de Croaziera -Contract: 6 luni. -Locatia: international. -Cazare asigurata (cabina). - Mancare asigurata. -Transport asigurat. -Asigurare sociala. -Salariu atractiv. Se cere: -Calificare Bucatar -Experienta in bucatarie hotel-restaurant. -Competența și experiența de a conduce o echipa. -Cunostinte de baza in Sanatate & Igiena, Siguranta Alimentara. - Limba germana nivel mediu-avansat. -Limba engleza nivel mediu. Aplicati cu CV-ul in limba engleza plus poza pe adresa de email


Joburi similare