Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asociatia Nationala a Recrutorilor isi propune sprijiinirea insertiei tinerilor absolventi pe piata muncii din Romania, prin: 1. Promovarea candidaturii tinerilor catre companiile care investesc si in formarea propriilor specialisti prin angajarea si specializarea tinerilor absolventi de studii superioare de lunga durata. 2. Evaluarea potentialului si consilierea gratuita in cariera a tinerilor absolventi. 3. Accesul gratuit la Networkingurile si seminarele de cariera organizate de ANR pentru tinerii cu potential ridicat. Absolventii de azi specialistii de maine! - Absolvent de master; - Rezultate bune la studiile de licenta si master; - Creativ; - Orientat spre formare;

Cerinte

Ai terminat masterul si-ti doresti constructia unei cariere conforme pregatirii tale? Ai deja un job insa crezi ca poti mai mult? Ai un vis profesional? Noi te sprijinim in primii pasi pe drumul catre succesul profesional. Esti in cautarea unui loc de munca sau doresti sa-ti schimbi job-ul actual? In conformitate cu statutul asociatiei noastre, care-si propune sa promoveze tinerele talente in economia romanesca, noi, specialistii de HR ai Asociatiei Nationale a Recrutorilor, recomandam companiilor de prestigiu din Romania si strainatate absolventi de masterat, cu perspective deosebite de dezvoltare in cariera. Completeaza chestionarul din site-ul nostru pentru ca noi sa-ti construim profilul profesional cel mai adecvat. Noi te sprijinim in primii pasi pe drumul catre succesul profesional.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Master / studii postuniversitare