Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Poti beneficia de o noua oportunitate profesionala in domeniul vanzarilor B2B! Daca ai experienta in prospectare si vanzari, esti perseverent si comunicativ, iar munca de teren este una din provocarile cautate de tine atunci iti asteptam CV-ul: -prospectarea si contactarea potentialilor clienti; -promovarea, prezentarea si vanzarea produselor companiei; -gestionarea bazei de date cu clienti; -raportarea activitatii catre managementul firmei.

Cerinte

-experienta in vanzari B2B de minim 2 ani; -cunostinte in prospectare si atragere de clienti; -abilitati de negociere si fidelizare a clientilor; -cunostintele de limba engleza sau germana constituie un avantaj; -experienta de lucru cu CRM; -cunostinte de operare PC: Pachetul MS Office, Aplicatii CRM; -capacitate de lucru in conditii de stres; -spirit de initiativa, creativitate si perseverenta; -permis de conducere categoria B. Beneficii: -salariu negociabil in functie de rezultate; -bonusuri atractive; -training specializat pe vanzarea produselor companiei; -mediu de lucru profesionist. Te-am convins? Asteptam CV-ul tau!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate