Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza Administrator de Complex in Bucuresti. Administratorul de complex va avea urmatoarele responsabilitati: - monitorizarea activitatii furnizorilor de servicii ai complexului: personal tehnic, instalatii, paza, intretinere cladiri si reparatii, curatenie; - validarea propunerilor privind achizitionarea de servicii, echipamente de intretinere; - solutionarea sesizarilor din cadrul complexului; - gestionarea diferitelor probleme aparute in administrarea complexului; - monitorizarea respectarii bugetelor si raportarea situatiilor contabile; - controlul periodic al respectarii Regulamentului de Ordine Interioara; - realizarea de raportari catre manager. Beneficii: - salariu negociabil; - bonuri de masa; - masina, laptop si telefon de serviciu. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE LA NIVEL MEDIU-AVANSAT; - studii superioare tehnice; - experienta minima de 3 ani pe un post similar; - cunostinte de operare PC: MS Office; - permis de conducere, categoria B; - capacitate de analiza si sinteza; - capacitate de rezolvare a problemelor si de luare a deciziilor; - abilitati de comunicare; - asumarea raspunderii; - persoana adaptabila si autonoma; - implicare in realizarea sarcinilor; - disponibilitate de a lucra sambata.