Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza AGENT DE VANZARI, in Bucuresti. - dezvoltarea continua a portofoliului de clienti; - promovarea si vanzarea sistemelor de incalzire electrica; - asimilarea rapida a informatiilor tehnice despre produsele companiei; - colaborarea cu echipa de vanzari, departamentele administrativ si tehnic; - oferirea de asistenta comerciala clientilor; - raportarea catre managerul de vanzari. Beneficii: - salariu fix si comision din vanzari; - masina de serviciu, telefon; - training dupa angajare. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- studii superioare finalizate in domeniul tehnic; - minim 5 ani experienta in vanzari sau domeniile constructii/instalatii; - permis de conducere, categoria B; - minim 3 cursuri de vanzari; - cunostinte medii de operare PC: MS Office, Internet; - disponibilitate de deplasare min. 50%; - abilitati de negociere si capacitate de decizie; - abilitati de organizare; - dinamism, perseverenta si responabilitate.