Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII: - Gestionarea, dezvoltarea si administrarea bazei de date; - Consultanta imobiliara; - Intermedierea tranzactiilor imobiliare; - Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii; - Realizarea targetului de vanzari. - training de specialitate si suport continuu; - posibilitatea unei cariere pe termen lung; - conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist (birou modern + calculator); - telefon mobil cu minute incluse; - comision progresiv + carte de munca + bonus pentru sumele ce depasesc planul firmei - decontare transport sau benzina; - masina de servici

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: - bune abilitati de comunicare si negociere; - spirit de echipa; - adaptabil la program prelungit; - prezentabil si statornic; - ambitios, cu dorinta de afirmare si castig; - adaptabil la principiile firmei; - cunostintePC, limba engleza, carnet conducere cat. B;