Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Planifica, coordoneaza, organizeaza si urmareste activitatea de vanzare; - Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii - Facturare - Ofertare directa; email; telefonic - Preluarea si prelucrarea comenzilor on-line - Respectarea modului de lucru impus de firma, si implicit a programului de lucru - Asigura gestionarea eficienta si cresterea portofoliului de clienti, prin cresterea volumului de vanzari.

Cerinte

- studii superioare: tehnice sau economice - experienta in vanzari/relatii cu clientii - cunostinte foarte bune de Pc(Office+Internet) - permis de conducere cat.B - limba maghiara (prezinta avantaj) - capacitate tehnica de asimilare a produselor; - dinamic,motivat,implicat, cu bune abilitati de comunicare si negociere; Oferta (bonusuri, beneficii): - pachet salarial- se discuta la interviu - bonuri de masa - bonus din vanzari - instruire

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale