Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru o prestigioasa companie de profil din Marea Britanie AGENTI VANZARI COSMETICE. Nu percepem comision. - contractul este pe 12 luni (care pot fi prelungite sau scurtate de comun acord cu angajatorul), in regim de Self Employed. - activitatea se va desfasura in magazine de lux, centre comerciale, standuri cu cosmetice de lux in Marea Britanie si Irlanda - programul de lucru este de 8-10 ore pe zi, 5-6 zile pe saptamana, 24 zile pe luna - salariul: 20-30% comision din vanzari. In prima luna se asigura un salariu minim de 600 lire sterline - cazarea: gratuita prima saptamana, apoi 70-80 lire pe saptamana, in apartamentele companiei, timp de 3 luni. - transportul: compania angajatoare deconteaza 50% din costul biletului de avion, (dar nu mai mult de 50 lire sterline) Bonus cazare: Daca timp de 2 saptamani media vanzarilor zilnice va depasi 450 de lire, veti beneficia de o reducere de 50% la cazare.

Cerinte

- bune abilitati de vanzare si promovare produse - cunoasterea limbii engleze la nivel avansat - persoane comunicative, sociabile si perseverente - experienta in vanzari sau promovare produse de cel putin o luna - se accepta atat femei cat si barbati

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala