Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza AGENT VANZARI SERVICII DE CURATENIE in Bucuresti - prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor companiei; - mentinerea relatiilor cu clientii existenti; - prospectarea pietei pentru identificarea de noi clienti; - realizarea targetului de vanzari stabilit; - analize de piata privind concurenta, preturi; - respectarea termenelor limita; - furnizarea de rapoarte de activitate saptamanale catre manager. Beneficii: - salarizare atractiva si comision din vanzari; - se ofera masina de serviciu, tableta, telefon. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta in vanzari (experienta in B2B/servicii de curatenie reprezinta un avantaj); - studii superioare finalizate sau in curs de finalizare; - cunostinte de operare PC; - permis de conducere categoria B; - abilitati de comunicare, orientare catre client; - spirit antreprenorial, gandire strategica, initiativa; - seriozitate, implicare, atitudine proactiva.