Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati Promovarea, instalarea si mentenanta aplicatiilor software pentru farmacii si medici de familie. Candidatul trebuie sa realizeze lunar urmatoarele: - dezvolta, mentine si extinde reteaua de clienti din zona alocata printr-o acoperire eficienta a zonei si vizitarea cu o frecventa corespunzatoare a clientilor alocati; - vinde produsele software dezvoltate de companie - instaleaza produsele software realizate de companie - administreaza si consiliaza clientii in utilizarea sistemului informatic (retea, imprimante, soft) - negociaza si incheie contracte cu clientii din zona alocata, respectand politica si strategia companiei

Cerinte

Cerinte Studii superioare finalizate ( profil tehnic de specialitate constituie avantaj) Experienta: 1 an intr-o pozitie similara (constituie avantaj) Cunostinte administrare sisteme desktop - Windows XP,nivel avansat, rapiditate Abilitati reale de comunicare, negociere si calcul matematic Capacitate de organizare si incadrare in termene Perseverent, responsabil, rapiditate in gandire, rezistenta la stres Permis de conducere categoria B (Obligatoriu) Beneficii Oferite Pachet salarial motivant Bonusuri din vanzari Laptop Masina de serviciu Participarea la cursuri de formare profesionala- vanzari/negociere