Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati - Asigura paza obiectivului; - Coordoneaza accesul in obiectiv; - Cunoaste locurile si punctele vulnerabile din perimetrul obiectivului, pentru a preveni producerea oricaror fapte de natura sa aduca prejudicii unitatilor pazite; - Cunoaste si respecta consemnul general si particular, legea 333/2003, fisa postului si toate regulamentele specifice activitatii pe care trebuie sa o desfasoare.

Cerinte

Cerinte - In mod obligatoriu calificat si atestat in meseria de Agent Paza si Ordine; - Seriozitate; - Vigilenta; - Capacitate de a retine detalii; - Constiinciozitate, respectarea stricta a regulilor si procedurilor; - Conduita ireprosabila in relatiile cu clientii, publicul si angajatii companiei; - Capacitate de evitare, aplanare si rezolvare a conflictelor; - Rezistenta la stres si efort fizic (capacitate de a sta in pozitie ortostatica); - Fara antecedente penale. Beneficii Oferite - Conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare; - Instruire profesionala periodica;