Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza AGENTI SUPORT TEHNIC in Bucuresti. - gestionarea apelurilor de tip inbound verificarea datelor clientilor; - identificarea problemelor cu care se confrunta clientii; - identificarea celei mai bune si rapide metode de rezolvare; - inregistrarea reclamatiilor in aplicatiile interne; - redirectionarea clientului catre departamentul potrivit solutionarii problemelor. Beneficii: - bonusuri in functie de performanta; - bonuri de masa; - program flexibil; - transport asigurat pentru turele dupa ora 23:00; - se ofera cartela telefonica reincarcabila si asigurare medicala la o clinica privata; - profesionalismul unei echipe cu experienta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA ITALIANA LA NIVEL AVANSAT; - experienta in relatia cu clientii; - experienta intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj; - studii medii finalizate; - cunostinte bune de operare pe calculator; - abilitati excelente de comunicare; - orentat catre clienti; - ambitie si proactivitate; - punctualitate si seriozitate; - atentie la detalii; - spirit de echipa; - disponibilitate de lucru in ture; - rezistenta la stres.